Mroczne czasy, średniowiecze, rycerze i barbarzyńcy, kampanie podbojów to jest to, co kochają mężczyźni. Normanowie, Wikingowie, Varangianie te słowa, kiedyś przerażały wszystkie ludy zamieszkujące Europę, gdyż świat nie znał wtedy bardziej potężnych wojowników. Jeżeli nawet współczesny mężczyzna nie mówi tego głośno, to w głębi serca pragnie, chociaż na chwilę wcielić się w Wikinga, który nie znał porażki w bitwie i zawsze brał bogate łupy. Czy może być coś lepszego i bardziej ekscytującego jak zorganizowanie wieczoru kawalerskiego w innym mieście niż mieszka się, na co dzień i trzymanie w ręku broni którą kiedyś posługiwał się Wiking? Nie może być. Gdzie pojechać? Oczywiście do starego grodu, jakim jest piękny Kraków. Wypad z kumplami to już wspaniała rozrywka a wspólne rzucanie siekierami i toporem w klubie Axe Nation to zabawa dla mężczyzn, którzy lubią poczuć dreszczyk niepowtarzalnych emocji.

Dlaczego warto zorganizować wieczór kawalerski w Krakowie?

Czy trzeba mieszkać w Krakowie, aby zorganizować wieczór kawalerski dla kumpla? Nie trzeba, każdy może przyjechać do nekropolii królów Polski i poczuć czar tego miasta. A przy tym bawić się doskonale w towarzystwie najlepszych przyjaciół. Jak i gdzie zaplanować imprezę, którą przyszły Pan Młody zapamięta na zawsze? W klubie Axe Nation w Krakowie, można nauczyć się rzucać siekierami i toporem, rozegrać turniej i walczyć o tytuł najlepszego wojownika. Jak wiadomo, potężni Wikingowie po mistrzowsku posługiwali się taką bronią, warto poznać jej tajniki. Cała impreza odbywa się pod okiem mistrza w sztuce rzucania siekierą, który udziela wskazówek na temat techniki i dba o bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Wieczór kawalerski w Krakowie odbywa się w klubie znajdującym się w XIII wiecznej piwnicy gdzie panuje wyjątkowa atmosfera wprowadzająca w klimat tamtych lat. Dostępnych jest pięć torów w trzech salach, dzięki czemu można zorganizować imprezę na 50 osób. Misją klubu jest zagwarantowanie niepowtarzalnej atmosfery i wrażeń, które niedostępne są w żadnym innym miejscu. Rzucanie siekierami jest popularne w Ameryce a za sprawą organizowania takich imprez klub może propagować ten męski sport również w kraju. Jeśli uczestnicy wieczoru kawalerskiego nie znają się dobrze, to tutaj przełamują pierwsze lody i będą w dowolnie wybranym miejscu wspólnie bawić się do białego rana.

Organizacja wieczoru kawalerskiego w krakowie

Rzucanie siekierami to doskonały wstęp do szaleństw wieczoru kawalerskiego

Przybywając do tak pięknego historycznego miasta jak Kraków można połączyć wiele atrakcji i przeżyć wiele ciekawych przygód. Zwiedzanie grodu Kraka do doskonały sposób na relaks i przeżycie duchowe, które wprowadzi wszystkich uczestników w dobry nastrój. Wieczór kawalerski najczęściej organizowany jest w weekend, dlatego można połączyć wiele imprez a gwoździem programu będzie rzucanie siekierami i toporem. W Krakowie panują przyjazna atmosfera, dlatego przyciąga grupy młodych ludzi, którzy po nocnych szaleństwach, znajdują wytchnienie podczas spaceru wzdłuż Wisły albo po zabytkowych ulicach miasta. Warto przeżyć razem z kumplem, który zmienia stan cywilny ekscytujące chwile, a wieczór spędzony w Axe Nation może być wstępem do niezwykłej nocy, męskiej rywalizacji i zabawy. Klub zatrudnia profesjonalnych trenerów, więc rozgrywki odbędą się pod okiem ludzi obeznanych w sztuce rzucania siekierami. Pracownicy klubu Axe Nation posiadają ogromne doświadczenie w organizowaniu takich imprez, można nauczyć się od nich trafnego rzucania do celu.

Co oferuje klub Axe Nation w Krakowie?

Organizacja wieczoru kawalerskiego w Krakowie jest najlepszym wyborem, jest to miasto doskonale skomunikowane, więc można szybko dostać się z każdego zakątka kraju i nie tylko. Ale czy można wymarzyć sobie coś atrakcyjniejszego dla mężczyzn jak połączenie rzucania siekierami i picie zimnego piwa? Na pewno wielu świadków planujących zorganizowanie takiego wieczoru odpowie, że nie ma nic lepszego na spędzenie czasu w męskim gronie niż turniej Wikingów. Taka rozrywka tylko w Axe Nation! Rozgrywanie turnieju to przede wszystkim wspaniała niespodzianka dla kumpla żegnającego stan kawalerski. Czy trzeba dać mu wygrać? Nie, to zdrowa rywalizacja i wygrywa najlepszy! Otrzyma cenne trofeum w postaci złotej siekiery. Co będzie się działo się na tej imprezie?

Rzucanie siekierami trwające półtorej godziny a na koniec rzut dużym toporem. Uczestnicy uzyskują w posiadanie prywatną przestrzeń z torami i uczestniczą w przygotowanych dla nich grach. Czy to wszystko? Nie, to nie wszystko. Dla dobrej zabawy w gronie kumpli otrzymują pozwolenie na przyniesienie własnego alkoholu, którym będą mogli się delektować. Miłośnicy sztuki wojowników z północy mogą rzucać dobrze naostrzoną siekierką do drewnianej tarczy, wygrywa ten, który trafi jej ostrzem najbliżej środka tarczy. Aby zorganizować wieczór kawalerski trzeba dokonać wcześniejszej rezerwacji torów a potem tylko dobrze się bawić. Klub stawia na bezpieczeństwo swoich gości, dlatego wszystkie udostępniane tory są doskonale przygotowane. Bezpieczeństwo uczestników imprezy jest dla Axe Nation priorytetem.