Rezerwacja

Pamiętaj, aby przed przyjazdem zarezerwować wizytę w naszym klubie rzucania toporami, w przeciwnym razie możemy nie mieć wolnego miejsca. Axe Nation –klub rzucania toporami to miejsce, w którym zmieścimy nawet do 40-50 osób. Jeśli chcesz dokonać rezerwacji dla większej grupy niż 5 osób – skontaktuj się z jednym z naszych lokali rzucania toporami, aby przygotować dla Ciebie specjalną ofertę.

W sprawie współpracy z marką Axe Nation, eventów plenerowych oraz franczyzy, a także media prosimy o kontakt: wspolpraca@axenation.com.pl

Axe Nation Kraków

Godziny otwarcia:

codziennie
12:00 – 21:00

Axe Nation Katowice

Godziny otwarcia:

Pn-Czw: tylko na rezerwacje
Pt-Ndz: 12:00 – 21:00

Axe Nation outdoor

cała Polska

wspolpraca@axenation.com.pl
+48 518 608 915

 

Organizujemy eventy plenerowe:

codziennie

Standardowa sesja trwa 1,5 godziny i obejmuje pełną obsługę: wynajem torów, wynajem siekier, trening oraz opiekę naszych trenerów podczas wizyty.

Nie musisz przychodzić wcześniej, wystarczy, że będziesz punktualnie.

W naszych klubach mamy bary serwujące napoje bezalkoholowe i lokalne piwo, więc mamy wszystko, czego potrzeba!

Rezerwując wydarzenie w klubach Axe Nation, możesz być pewien, że zostaniesz wtajemniczony w świat siekier przez mistrzów tego sportu. Wszyscy członkowie naszej załogi są szkoleni przez rodziców chrzestnych rzutu siekierą w Europie i mamy najdłuższe doświadczenie w rzucie siekierą rzucaniu siekierami na naszym kontynencie. Axe Nation jest oficjalnie nagrodzony jako najlepszy klub rzutu siekierą w Europie przez portale Viator i Tripadvisor.

Zaufaj najlepszym – zaufaj zespołowi Axe Nation!

Nie wierzysz nam? Sprawdź nasze media społecznościowe, konta na Tripadvisorze i Google!

Z przyjemnością zorganizujemy dla Ciebie imprezę firmową, wieczór kawalerski, wieczór panieński, urodziny, randkę lub jakiekolwiek inne wydarzenie!