Axe Nation Outdoor

Planujesz event outdoor i szukasz niecodziennej atrakcji na Twoją imprezę plenerową? Co powiesz na rzucanie siekierami?

Nie szukaj dalej, bo gwarantujemy bezpieczną i wielokrotnie sprawdzoną zabawę z Axe Nation ®. Od 2017 roku uczestniczymy w imprezach plenerowych na terenie całego kraju, oferując mobilne usługi rzucania siekierami, więc oryginalny event outdoor to nasza specjalność.

 

cała Polska

codziennie

ATRAKCJE NA IMPREZY OUTDOOROWE 

Sezon letni to doskonały czas na organizację wszelkiego rodzaju eventów outdoorowych. Tego typu inicjatywa może okazać się pretekstem do wspaniałej zabawy, jednak aby ten pomysł wypalił, potrzebne są aktywności, które bez reszty pochłonął uczestników. Jedną z takich atrakcji niewątpliwie może stać się rzucanie siekierami!

Atrakcje, jakie oferują eventy outdoor, często bywają nudne i nieangażujące — nie pozwalają uczestnikom w pełni uwolnić swojej energii oraz drzemiącego w nich potencjału. Zupełnie inaczej jest w przypadku rzucania siekierami, które łączy w sobie odrobinę sportowej rywalizacji z genialną w swojej prostocie rozrywką. Rzut siekierą rozładowuje negatywne emocje, angażuje bez reszty oraz pozwala poczuć się jak prawdziwy Drwal lub bohater kina akcji – czego chcieć więcej!

Event Outdoor – na jakie atrakcje postawić 

Uwierz nam, będziemy atrakcją na Twojej imprezie plenerowej, od której nie będzie można się oderwać! Dzięki nam eventy outdoor zmieniają się z nużących pikników w wydarzenia pełne niezapomnianych wrażeń!

Jesteśmy profesjonalistami, a eventy outdoor to nasza praca i pasja. Zorganizowaliśmy już setki imprez plenerowych w różnym wydaniu. Zaczynając od bycia główną atrakcją na weselu na świeżym powietrzu, przez boho wieczory panieńskie i kawalerskie, a kończąc na obsłudze plenerowych eventów firmowych dla setek osób, więc na prawdę, wiemy, co robimy. Organizowane przez nas eventy outdoor, są w pełni bezpieczne zarówno dla uczestników, jak i osób postronnych. Nasze mobilne tory spełniają wszystkie konieczne wymogi bezpieczeństwa, a nasi trenerzy z wieloletnim doświadczeniem zadbają o obsługę Klienta na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto nas wybrać 

Dlaczego Axe Nation ®? Jesteśmy najstarszym klubem rzucania siekierami w Polsce, a nawet Europie, więc jesteśmy największymi specjalistami w kraju, którym można zaufać. Jeśli zależy Ci na wspaniałej zabawie, przyjaznej atmosferze i organizacji eventów outdoor na najwyższym poziomie powierz nam rozrywkową stronę Twojej imprezy. Nasza oferta dotycząca imprez plenerowych jest elastyczna i w dużej mierze zależna od wymagań Klienta.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy!

Wystawiamy faktury VAT

IMG_2513-1-768x339
IMG_2511-1-768x361
IMG_2528-1-768x576
warszawa2
previous arrow
next arrow
IMG_2513-1-768x339
IMG_2511-1-768x361
IMG_2528-1-768x576
warszawa2
previous arrow
next arrow

NASZE LOKALIZACJE

Warszawa

ul. Postępu 3
kontakt.wwa@axenation.com.pl
+48 509 019 866

Outdoor

cała Polska
wspolpraca@axenation.com.pl
+48 518 608 915

Już wkrótce 
nowa lokalizacja

Działamy codziennie w godzinach 12:00-21:00.
Na życzenie istnieje możliwość gry po godzinach po wcześniejszym kontakcie mailowym
lub telefonicznym. Masz pytania? Chcesz przyjść z większa grupą?