Poznaj nas

Axe Nation ® to najstarszy klub rzucania siekierami w Europie – nasza historia sięga 2016 roku. Właścicielką marki jest Karolina Pach, która prowadzi lokal w Krakowie. Pozostałe lokalizacje prowadzone są przez osobne podmioty poprzez użyczenie marki. Obecnie możesz odwiedzić nas między innymi w Krakowie i w Warszawie. Cały czas się rozwijamy i już wkrótce zaprosimy Cię do rzucania siekierami w kolejnych punktach na mapie Polski!

Axe Nation ® - kim jesteśmy?

Za wyjątkową atmosferę w Klubie Axe Nation® odpowiadają przede wszystkim ludzie. Zanim nas odwiedzisz, możesz poznać wyjątkowych specjalistów w dziedzinie rzutów siekierami. Są to mistrzowie Polski w rzucie siekierą, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem rzucania siekierami. Wspólnie rozpoczniemy tę wyjątkową przygodę!
karolina-pach

Karolina Pach

Rzucanie siekierami jest dla każdego, zwłaszcza dla kobiet

Oficjalna właścicielka marki Axe Nation®, a także najlepiej rzucająca siekierami kobieta w Polsce.

Z wykształcenia biotechnolog, z zawodu bizneswoman. Jej serce natomiast skradły siekiery.

Obecnie pod swoimi skrzydłami ma najstarszy klub Axe Nation ®, który znajduje się w Krakowie. Pod czujnym okiem trenuje w nim zawodników i dba o rozwój firmy. Jej specjalizacją jest organizacja najlepszych wieczorów kawalerskich w Krakowie! Podczas imprezy w klubie Axe Nation® przyszły Pan Młody spędzi czas z przyjaciółmi na oryginalnej aktywności – taki wieczór z pewnością na długo pozostanie w jego pamięci.

W sprawie współpracy z marką Axe Nation ®, eventów plenerowych czy franczyzy, a także media prosimy o kontakt wyłącznie z Karoliną: wspolpraca@axenation.com.pl!

Łukasz „ojek” Bukowski

Lucas The Legend

Manager krakowskiego lokalu i marki Axe Nation ® oraz prawa ręka właścicielki.

Pierwszy oficjalny Mistrz Polski rzucania siekierami, który wywalczył swój tytuł w 2021 roku podczas mistrzostw organizowanych na zasadach IATF przez Axe Nation ® w Warszawie. Obronił tytuł w 2022 roku podczas mistrzostw w Krakowie.

Jeden z najlepszych trenerów Axe Nation ® i graczy w Polsce.

 

Axe Nation ® – odwiedź mistrzów Polski w rzucie siekierą i spróbuj swoich sił!

W naszej załodze znajdują się najbardziej doświadczeni miotacze siekierami w naszym kraju, a nawet Europie. Rzucamy siekierami codziennie od 2016 roku, więc będzie nam bardzo miło dzielić się z Wami naszą pasją.

Jeśli chcesz się z nimi spotkać, zapraszamy na rzucanie siekierami w Krakowie do Axe Nation ®. Znajdziesz nas przy ulicy Grodzkiej 46 na Starym Mieście.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego klubu i przekonać się, jak rzucanie siekierami wygląda w praktyce? Zapoznaj się z informacji na naszej stronie internetowej!

A jeśli masz ochotę zobaczyć, jak wygląda nasze codzienne życie w Krakowie, treningi rzucania siekierą i prowadzenie działalności, odwiedź nasze media społecznościowe: Facebook, Instagram, TikTok bądź YouTube

Axe Nation ® – odwiedź mistrzów Polski w rzucie siekierą i spróbuj swoich sił!

W Axe Nation® – najstarszym klubie rzucania siekierą w Europie, spotkasz naszych Mistrzów Polski – ludzi, którzy naprawdę wiedzą, jak rzucać siekierą. Od 2016 roku zaufało nam tysiące ludzi i od tego czasu nasz lokal jest uznawany przez Tripadvisor oraz Viator za najlepszy klub rzucania siekierami w Polsce. Jesteśmy również w europejskiej czołówce w tej dyscyplinie.

Chociaż rzucanie siekierami to mało popularna forma aktywności, prężnie się rozwijamy, aby zarazić naszą pasją jak najwięcej osób. Jeżeli poszukujesz ciekawych rozrywek w Krakowie, planujesz oryginalny event lub po prostu chcesz spróbować czegoś nowego, odwiedź nas!

Pod okiem naszych Mistrzów bezpiecznie poznasz tajniki rzucania siekierami do celu! Zapraszamy!