Katowice

Axe Nation Katowice to nasz pierwszy klub rzucania siekierami na Śląsku, zlokalizowany w samym centrum miasta przy ulicy Stawowej 3. Wyjątkowy, w modernistycznym stylu, idealnie utrzymujący kameralny klimat Axe Nation. Rzucanie siekierami Katowice? Czytaj dalej!

Rzucanie siekierami w Katowicach

Rzucanie siekierami to wyjątkowy sport, który chcemy szerzyć również w tej części Polski, aby Śląsk w przyszłości był gospodarzem największych imprez w tej dziedzinie spotu na skalę Polski, jak i całej Europy. Dlatego po latach szukania idealnego miejsca stworzyliśmy kolejny lokal Axe Nation w samym sercu Katowic. Pod okiem trenerów przeszkolonych przez rodziców chrzestnych tego sportu w Polsce, pokażemy Wam naszą pasję, jaką jest rzucanie siekierami, zorganizujemy najlepszą imprezę firmową, wieczór kawalerski, randkę, a także przyjmiemy do Ligi Rzucania Siekierami Axe Nation tych, których serce bije w rytm tego sportu. Axe Nation to miejsce wyjątkowe, przede wszystkim zrzeszające entuzjastów rzucania siekierami w całej Polsce, a należąc do IATF tworzymy społeczność również poza granicami naszego kraju zawierając przyjaźnie na całym świecie. Więc jeśli rzucanie siekierami Katowice to tylko w Axe Nation!

CENNIK W DALSZEJ SEKCJI STRONY

Otwarte:

Pn-Czw: tylko na wcześniejsze rezerwacje
Pt-Ndz: 12:00 – 21:00

Jak wygląda klub Axe Nation Katowice?

Znajdujemy się na ul. Stawowej 3 w Katowicach w modernistycznym lokalu posiadającym ponad 160 m2 otwartej przestrzeni, gdzie umieściliśmy 5 torów do rzutu siekierą. Każdy tor posiada swoja prywatną strefę chillu, gdzie można odpocząć między turniejami, napić się piwa, porozmawiać i korzystać w pełni z naszej oferty. Dodatkowo specyfika torów oraz wyposażenia lokalu pozwala nam na organizowanie nieszablonowych wydarzeń czy imprez, nawet takich gdzie konieczny będzie parkiet, DJ i catering. W lokalu posiadamy także bar serwujący napoje bezalkoholowe oraz piwa, w tym również nasze własne piwa kraftowe, które sprostają nawet wymaganiom największych piwoszy. Dzięki temu możemy bez przeszkód organizować prywatne eventy, wydzielając poszczególne tory lub większe imprezy zamknięte w całym lokalu.

Jak przebiega impreza?

Standardowa sesja rzucania siekierami w Katowicach trwa 1,5 godziny, podczas czego maksymalnie wykorzystamy ten czas w produktywny sposób. Otrzymujecie odpowiednią ilość prywatnych torów, dostosowaną do wielkości Waszej grupy i cały potrzebny sprzęt – siekiery do rzutów. Dodatkowo do Waszej dyspozycji jest trener, który zadba o odpowiednie przeszkolenie i wytłumaczy zasady rzutów do tarczy, zorganizuje turnieje i inne gry, które zaostrzają rywalizację i przekonują wszystkich do wspólnej integracji i brania udziału w niezwykłej przygodzie.

A dla tych, którzy będą chcieli złapać, choć chwilę oddechu pomiędzy poszczególnymi rundami, idealnym miejscem będzie nasz prywatny bar. Z przyjemnością pomożemy dobrać napój, zgodne z Państwa preferencjami.

Oczywiście jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na potrzeby klientów, więc każda impreza może nabrać własnego, indywidualnego przebiegu. Skontaktuj się z nami, aby zaplanować Twoją idealną imprezę!

rzucanie siekierami katowice

Nasza historia – najstarszego klubu rzucania siekierami w Polsce i Europie

Otwarty w 2024 roku lokal w Katowicach jest częścią rodziny Axe Nation, czyli najstarszego klubu rzucania siekierami na naszym kontynencie. To my w 2016 roku wprowadziliśmy ten sport zza oceanu, przekształcając dotychczasowe rozgrywki ligowe na poziom międzynarodowy. Od samego początku jesteśmy członkiem światowej organizacji IATF (International Axe Throwing Federation), która jako pierwsza przedstawiła światu rzucania siekierami. Odwiedzając Axe Nation Katowice masz pewność, że trafiasz w najlepsze ręce, wybierasz profesjonalistów, którzy robią to co kochają najdłużej w Polsce, którym możesz zaufać, uczyć się od nich najlepszych technik rzutu siekierą, i poznawać tajemnice tej dyscypliny.

Nasz krakowski lokal Axe Nation był pionierem wśród tego typu klubów w całej Europie. Dlatego też chcielibyśmy kontynuować tę wyjątkową tradycję i zdecydowaliśmy się na otworzenie kolejnego miejsca na mapie Polski, które będzie właściwie przekazywać wiedzę na temat rzucania siekierami i będzie stanowiło bezpieczne miejsce, w którym każdy może dobrze się bawić. Klub Axe Nation w Katowicach stanowi dodatkową atrakcję wśród turystów, jak i rodowitych mieszkańców tego miasta i z pewnością urozmaici spędzony w nim czas. Jest to idealne rozwiązanie na wyjście ze znajomymi, ale także i świetny sposób na celebrowanie ważniejszych wydarzeń, rocznic, wydarzeń czy innych uroczystości. Spróbuj i Ty i wpadnij na rzucanie siekierami w Katowicach do Axe Nation!

 

CENNIK

Przy większych grupach prosimy o kontakt w celu indywidualnego uzgodnienia przebiegu oraz atrakcji imprezy. Posiadamy również ofertę dla grup 50-100 osobowych.

Rzucanie siekierami to z pewnością wyjątkowa dyscyplina, którą chętnie szerzymy również w Katowicach. Choć jest ona stosunkowo młoda, bardzo szybko zyskuje popularność, także i na terenie Polski, dzięki licznym eventom sportowym, Lidze Axe Nation oraz Mistrzostwom Polski w rzucaniu siekierami, które każdego roku organizujemy w głównym oddziale Axe
Nation. Rzuty siekierą to ciekawy i nowatorski sposób na wspólne spędzenia czasu. Jednocześnie jest on bezpieczny, jak i zapewnia lekki zastrzyk adrenaliny. Przede wszystkim sprawia jednak ogromną radość i pozwala, choć na chwilę oderwać się od problemów dnia codziennego.

Wszystkich odwiedzających lub zamieszkujących Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Gliwice i pozostałe sąsiadujące miejscowości zapraszamy koniecznie do naszego lokalu. Warto na własnej skórze wypróbować rzucanie do celu siekierami, a w klubie Axe Nation można robić to bezpiecznie i pod okiem profesjonalistów

Sprawdź nasze media społecznościowe i bądź na bieżąco:

NASZE LOKALIZACJE

Działamy codziennie w godzinach 12:00-21:00.
Na życzenie istnieje możliwość gry po godzinach po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym. Masz pytania? Chcesz przyjść z większa grupą?