Nowa lokalizacja

Axe Nation ® prężnie się rozwija i nowa lokalizacja już wkrótce się pojawi na mapie Polski.

Axe Nation ® to klub rzucania siekierami, którego celem jest niesienie ludziom radości poprzez umożliwianie im uczestnictwa w tej nietuzinkowej, niezwykle zabawnej i angażującej formie rozrywki. Rzucanie siekierami to aktywność, która pozwala dać ujście wszelkim emocjom, rozładować napięcie, sprawdzić się w sportowej rywalizacji, a także najzwyczajniej w świecie świetnie się bawić!

Nasza firma istnieje od 2016 roku, co czyni z niej najstarszą działalność tego typu w Polsce. Oprócz pracy stacjonarnej organizujemy liczne eventy plenerowe oraz rozgrywki ligowe w rzucaniu siekierami, zgodne z międzynarodowymi zasadami IATF.

Rzucanie siekierami – dlaczego warto u nas?

 

Jako profesjonaliści i pionierzy w swojej dziedzinie możemy pochwalić się ugruntowaną pozycją na krajowym rynku, jednak wciąż chcemy się rozwijać, zarażając ludzi swoją pasją do niezwykłego połączenia sportu i zabawy, jakim jest rzucanie siekierami. Właśnie dlatego poszukujemy przedsiębiorców chcących tak jak my oprzeć swój biznes o tę wyjątkową formę rekreacji i razem z nami budować markę Axe Nation.

znajdź nasze kluby

 

Nasza główna siedziba znajduje się w Krakowie, jednak konsekwentnie poszerzamy swoją działalność o inne lokalizacje w Polsce. Wszystkie kluby firmowane naszą marką spełniają najwyższe standardy zarówno pod względem dostarczanej rozrywki, jak i bezpieczeństwa dla uczestników zabawy oraz osób postronnych. Właśnie dlatego jesteśmy pewni, że tak jak w Małopolsce i na Mazowszu, rzucanie siekierami w doskonałej atmosferze przyniesie również mnóstwo radości i satysfakcji mieszkańcom w pozostałych częściach Polski!

Dołączając do nas dołączasz do najstarszego klubu rzucania siekierami w Polsce, a nawet Europie, wielokrotnie nagradzanego i uważanego za najlepszy przez międzynarodowe portale takie jak Viator czy Tripadvisor, a także automatycznie otrzymasz członkostwo największej organizacji na świecie IATF, która stworzyła ten sport.

Dołącz do nas

 

Jeżeli jesteś zainteresowany otwarciem Twojego klubu rzucania siekierami w dowolnym mieście w Polsce i za jej granicami – zachęcamy do dołączenia do rodziny Axe Nation ®. Oferujemy współpracę na zasadzie franczyzy. Z chęcią podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem pomagając Ci szybko i skutecznie wprowadzić Twój plan w życie. Nie jesteś pewien czy dasz radę bądź dysponujesz wystarczającymi środkami?

Damy Ci wszystko, czego potrzeba by Twój biznes rozkręcił się równie dobrze, jak nasz, zapewniając ludziom w Twoim mieście atrakcję na najwyższym poziomie. Nasza oferta franczyzowa jest bardzo elastyczna, ponieważ dla nas liczy się indywidualny klimat miasta, lokalu i sama osobowość partnerów, dzięki czemu każdy nasz lokal staje się miejscem jedynym w swoim rodzaju.

Jeśli uważasz, że klub rzucania siekierami to właśnie to, czego potrzebuje Twoje miasto, nie czekaj — skontaktuj się z nami i rozpocznij współpracę, która zmieni oblicze Twojego biznesu.

Rzucanie siekierą

Nowa lokalizacja
już wkrótce

kontakt w sprawie franczyzy:
wspolpraca@axenation.com.pl
+48 518 608 915

NASZE LOKALIZACJE

Działamy codziennie w godzinach 12:00-21:00.
Na życzenie istnieje możliwość gry po godzinach po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym. Masz pytania? Chcesz przyjść z większa grupą?